Kiddo+ – tablet dla dzieci

Kiddo+ to tablet stworzony z myślą o dzieciach. Warto przyjrzeć się mu bliżej – smartfony dla dzieci to często przeciętne modele, wyposażone w proste oprogramowanie i zapakowane w kolorową obudowę.

Kiddo+ ma ekran o przekątnej 7 cali i rozdzielczość 1024 na 600 pikseli. Procesor w tym modelu to Rockchip 1,2 GHz, wspierany 1 GB RAM. System operacyjny to Android Kitkat 4.4, który na takiej specyfikacji powinien działać dość dobrze.

Kamery w tym tablecie są raczej symboliczne – rozdzielczość 2 MP i 0,3 MP nie pozwoli na zabawę w fotografa. Pamięć tabletu to 8 GB, ale możemy ją rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Tablet łączy się z siecią Wi-Fi. Jego bateria ma pojemność 2800 mAh, co jest niezłym wynikiem.

Tablet kosztuje niecałe 370 złotych. Jego obudowa wykonana jest z gumy, która pozwoli na uchronienie go od uszkodzeń. Dużym plusem są zaawansowane opcji kontroli rodzicielskiej i aplikacje stworzone specjalnie dla dzieci. Naszym zdaniem, cena tabletu jest dość wysoka, ale jego specyfikacja nie jest najgorsza.

Dodaj komentarz