Kieszonkowy smartfon dla każdego!

Samsung Galaxy Ch@t, to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli telefonów wśród młodzieży. Co sprawia, że ten model jest funkcjonalny? Zawdzięcza to z pewnością połączeniu dużego ekranu dotykowego z funkcjonalną i praktyczną klawiaturą QWERTY.

Urządzenie dysponuje dotykowym, 3-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 320×240 (QVGA), jednordzeniowym,  procesorem o częstotliwości taktowania 850MHz, 4-rzędową klawiaturą QWERTY, 4GB-ami wbudowanej pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej do 32GB z pomocą karty microSD), 2-megapikselową (umieszczoną na jego odwrocie) kamerą, łącznością Wi-Fi, modułem Bluetooth (3.0) i USB 2.0, a także standardową, 1200mAh baterią. Całość, pomimo nie najwydajniejszego wyposażenia, pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką TouchWiz Nature UX.

Porównanie z innymi popularnymi modelami telefonów tego typu

Telefon określany jest przez producenta jako szybki i mocny, a bogactwo aplikacji społecznościowych i multimedialnych sprawia, że model ten stał się pożądanym obiektem wśród młodych użytkowników telefonów.

Co o nim sądzicie? Poniżej okazała galeria produktu.

Podziwiajcie i oceniajcie.

(źródło: www.samsung.com)

Dodaj komentarz