Kilka ciekawych aplikacji na Androida

Ciekawe programy tego tygodnia – tym razem pokazujemy zarówno gry, jak i programy. Z okazji weekendu warto jest zastanowić się nad zainstalowaniem kilku ciekawych programów – do takich należy Simon Sage Shadow Fight 2. Gra cieszy się ogromnym powodzeniem od tamtego miesiąca. Polega na walkach kung-fu jeden na jednego z rewelacyjną animacją i grafiką. Można porównać ją do Mortal Combat, ale nie jest tak brutalna. Jeśli będziesz stosował różne tricki pojawiające się na ekranie, wkrótce nauczysz się korzystania z różnych broni – zarówno ręcznych, jak i broni miotanych. Twórcy gry postawili na niezwykłą grafikę, pokazującą jedynie cienie naszych zawodników. Mimo tego, że gra jest stricte zręcznościowa, jej twórcy zadbali o wygodne kontrolowanie postaci na ekranie dotykowym. Warto ją ściągnąć także dlatego, że jest darmowa.

Kolejny program w dzisiejszym zestawieniu to Pebble Locker, który jest darmowy lub płatny 3 dolary. Nadaje się nawet dla osób, które nie posiadają zegarka firmy Pebble, gdyż pomogą w łączeniu z urządzeniami z bluetooth. Kolejną zaletą tego programu jest fakt, że pozwala na wyłączenie zablokowania ekranu nawet wtedy, gdy smartfon ma włączoną tą funkcję. Można ustawić także taką funkcję, że smartfon będzie odblokowany tak długo, jak będzie się znajdować w zasięgu sieci Wi-fi.

Kolejny program w dzisiejszym zestawieniu to Fing, pomagający nam w zarządzaniu sieciami. Na jego ekranie pojawiają się wszystkie sieci dostępne w naszym zasięgu. Możemy nadać im różne ikony lub wprowadzić notatki do każdej z nich. Jeśli często zmieniasz sieci Wi-fi możesz skorzystać także z serwisu Fingbox. Program jest bezpłatny.

Kolejny darmowy programu to Plague Inc, prosty program polegający na sterowaniu rozwojem epidemii. Pomysł jest prosty – musisz kontrolować oraz obserwować ewolucję swojej plagi, dzięki czemu całe życie na planecie będzie zlikwidowane. Nie brzmi to optymistycznie, ale mamy do dyspozycji na przykład zmianę DNA, dzięki czemu pojawiają się nowe objawy choroby.

Dodaj komentarz