Kilka newsów ze świata smartfonów

Ostatnio pojawiły się plotki na temat nowych smartfonów. Jednym z nich ma być nowy model Xiaomi, który ma ekran 5,5 lub 5,7 cala i procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM i oferuje łączność z siecią LTE. Jego nazwa to Mi4s lub Mi5. Zobaczymy go niedługo na targach CES.

Nowe wieści płyną także z Cupertino. Firma Apple przygotowuje tablet o przekątnej ekranu 12,9 cala, który będzie można kupić jeszcze przed wakacjami. Kolejnym modelem jest smartfon o przekątnej 4 cale, który będzie się nazywać iPhone 6s Mini. Brzmi to bardzo ciekawie, ponieważ kilka lat temu, twórcy smartfonów Apple uważali, że optymalny rozmiar wyświetlacza to 3,5 cala.

Samsung chwali się nieoficjalnie nowym modelem z ekranem 5,5 cala i systemem operacyjnym Android 4,4 KitKat. Będzie to model z procesorem Snapdragon 801 i ma stanowić rozwiązanie problemu zalewania rynku tanimi smartfonami z Chin.

Swój smartfon pokaże także firma Kodak – będziemy mogli je zobaczyć na CES 2015. Bądź z nami na bieżąco, gdyż na stronie wkrótce pojawią się relacje z tego wydarzenia.

Dodaj komentarz