Kilka programów do słuchania muzyki

W dzisiejszych czasach jest tak dużo aplikacji, że nie można pogodzić się z perspektywą płacenia za jej słuchanie. Oto najlepsze aplikacje, które pozwalają na słuchanie muzyki na smartfonie lub tablecie z Androidem.
Jednym z najciekawszych rozwiązań jest zakupienie nowego smartfona Fire Phone, dzięki czemu zyskamy roczną subskrypcję na portal Amazon Prime, gdzie można słuchać muzyki z różnych stron świata. Jeśli nie zamierzasz płacić za to urządzenie, zapraszamy do dalszej części tekstu.
Gtunes Music Donwload to program o dziwnej nazwie. Aby słuchać muzyki, należy ją w pierwszej kolejności ściągnąć na dysk twardy. Gtunes oferuje listę albumów, piosenek i artystów – nie są one posortowane zbyt dokładnie, z uwagi na różne formaty plików z informacjami o piosenkach. Prawie zawsze mamy możliwość znalezienia piosenki lub albumu, który chcemy posłuchać. Aplikacja nie zachwyca swoim interface, który jest nudny. Na szczęście za program nie zapłacimy ani grosza, a muzyki na nim jest co niemiara.
Tunee Music to program o jeszcze bardziej minimalistycznym interface – posiada białe tło i proste ikony. Na wyświetlaczu pojawiają się informacje o jakości pliku, jego wielkości w megabajtach i długości, dzięki czemu wiemy, ile będziemy potrzebowali miejsca na dysku twardym. Aplikacja jest prosta w obsłudze, w przeciwieństwie do Free MP3 Music Download, którą także możemy pobrać z Google Play store. Nie posiada ona swojej własnej bazy piosenek – w zasadzie opiera się na wyszukiwarce Google. Gdy wpiszesz w nią nazwę jakiejś piosenki, aplikacja wyszuka ją i następnie będziesz mógł ją ściągnąć na dysk i odtworzyć. Następnie pliki wrzucamy do innego odtwarzacza muzyki.
Music Download Paradise MP3 poszukuje muzyki jedynie w legalnych źródłach, w przeciwieństwie do poprzednika. Brakuje jej wbudowanego odtwarzacza, jednak tak samo, jak w przypadku poprzedniej aplikacji, wszystkie pliki możemy odtworzyć za pomocą Gogole Play Music. Ten ostatni program to chyba najlepszy odtwarzacz mobilny w tej chwili.

Dodaj komentarz