Kindle Fire – dostępny w korzystnych cenach

Amazon Kindle Fire HD 8,9 z internetem LTE 4G – dostępny w ofercie sklepu AT&T.

Tak jak zapowiadano, nowa wersja Amazon Kindle Fire jest dostępna w sprzedaży detalicznej w sieci AT&T na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jeśli szukasz modelu z dyskiem o pojemności 32 GB, musisz zainwestować w niego 400 dolarów, natomiast wersja, która posiada pamięć wewnętrzną 64 GB to wydatek o sto dolarów większy. Warto dokupić również internet za cenę jedynie 10 dolarów miesięcznie.

Dla odświeżenia informacji podpowiadamy, że Kindle Fire HD posiada znakomity ekran o wielkości 8,9 cala i rozdzielczości 1920 na 1200 pikseli. Producent zdecydował się na system operacyjny Android Ice Cream Sandwich – który został mocno zmodyfikowany na potrzeby tego urządzenia. Kindle Fire HD nie ma dostępu do sklepu z aplikacjami Google Play Store – dlatego niestety nie będziesz mógł ściągnąć z tego miejsca żadnych programów. Dla osłody producent dodaje duży pakiet aplikacji z Amazon Appstore – będą umieszczone na dysku twardym od razu po zakupie.

Dla osób, które potrzebują więcej informacji na temat tego sprzętu, polecamy forum z dużą ilością wypowiedzi użytkowników.

Dodaj komentarz