Klawiatura SwiftKey Flow Beta już dostępna!

SwiftKey to jedna z najpopularniejszych zewnętrznych klawiatur dla systemu Android. SwiftKey automatycznie uczy się słów i zwrotów, które Cię interesują, inteligentnie wprowadza autokorekty i przewidywania oparte na stylu pisania. SwiftKey jest używany przez miliony ludzi na całym świecie.

Świeże podejście SwiftKey jest wyjątkowe z powodu niesamowitej innowacji i technologii, która go napędza. Producenci zbudowali silnik języka, który leży w samym sercu SwiftKey od podstaw i jest wynikiem szeroko zakrojonych badań i ponad czterech latach niesamowicie trudnej pracy. SwiftKey wykorzystuje dwa potężne rodzaje technologii AI.  Natural Language Processing, to  technologia pomagająca zrozumieć relacje między słowami, oferująca  poprawki, co więcej wskazująca następne przewidywane słowo.

Technologia SwiftKey jest oparta na rewolucyjnej metody rozwiązywania problemów, wykorzystującej pomysły i techniki z dziedziny uczenia maszynowego i przetwarzania języka naturalnego. Moc SwiftKey pochodzi od wyrażenia matematycznego, który ocenia prawdopodobieństwo tego, co użytkownik chce wpisać.

Technologia SwiftKey jest wszechstronna i może pracować na dowolnej platformie do radykalnej poprawy wprowadzania tekstu, czy na urządzeniu dotykowym z płaskim ekranem. SwiftKey reprezentuje nową generację inteligentnego oprogramowania do wprowadzania tekstu, myślicie że się sprawdzi?

(źródło: www.swiftkey.net)

Dodaj komentarz