Kolejne tablety od Asusa

Firma Asus rozwija nie tylko swoją linię smartfonów ZenFone 2, ale także bez wahania pokazuje nowe tablety. W nazwie wszystkich tabletów pojawi się określenie „ZEN” i nie wiadomo, czy będą one oparte na modelach Fonepad (z których można było dzwonić), czy z Padfone lub MemoPad.

Asus PadFone oferował możliwość wsadzenia smartfona w ramkę z dużym wyświetlaczem, dzięki czemu zyskiwaliśmy przyjemny tablet, natomiast MemoPad to tani sprzęt dla ludzi, którzy szukają sprzętu do codziennej pracy.

Asus pokazał pomysły na spotkaniu z przyszłymi inwestorami. Według plotek, informacje na temat nowych tabletów mają pojawić się na MWC w Barcelonie. Firma ASUS na razie nie zdobyła większości rynku w Europie, ale w Azji radzi sobie doskonale. Świetnie sprzedaje się tam na przykład MeMo Pad 10 z procesorem Snapdragon S4, który w bardzo niskiej cenie oferuje świetną wydajność i ma ekran 1280 na 800 pikseli. Pozostałe modele także oferują innowacje, dlatego firma cały czas się rozwija i dobrze sobie radzi.

Dodaj komentarz