Kolejne tablety od Samsunga

Firma Samsung stale rozwija swój asortyment tabletów. Ostatnie modele z wyświetlaczem Super AMOLED można było kupić w roku 2011, a dopiero teraz będą dostępne tablety z wyświetlaczem 10.5 cala oraz 8.4 cala.
Na temat większego tabletu pojawiło się wiele plotek – urządzenie o tak dużej przekątnej będzie miało jedynie 6.6 mm grubości. Jest to możliwe jedynie dzięki wyświetlaczowi AMOLED. Waga jest także bardzo niska – wynosi 465 gram.
Jego wymiary i wagę można porównać z Apple iPad Air, ale produkt Apple jest cięższy o cztery gramy i grubszy o milimetr. Tab S może się synchronizować z telefonami firmy Samsung, dzięki czemu będzie można skorzystać z głośnika i zestawu głośnomówiącego. Gdy na telefonie pojawi się połączenie, tablet pokaże nam odpowiednie powiadomienie.
Galaxy Tab S pojawi się od 12 czerwca, a bezpośrednio przed premierą tych urządzeń pojawi się promocja – niestety, ale nie jest jeszcze znana sieć, która jej dokona. Wygląda na to, że szykuje się świetny model tabletu dla wymagających.

Dodaj komentarz