Kolejny tani tablet z Androidem

Firma Aldi pochodzi z Holandii i zajmuje się produkcją tabletów. Ostatnio wypuściła na rynek nowy model MD98625, oparty na systemie operacyjnym KitKat. Jego największą zaletą jest niska cena – możemy dokonać jego zakupu za jedyne 500 złotych.

Tablet wykonano z materiałów umiarkowanej jakości wyświetlacz ma wielkość 7,9 cali ISP, jednak na minus zalicza się jego rozdzielczość – wynosi jedynie 1024 na 768 pikseli. Producent nie podaje, jakiej firmy jest procesor, ale znamy jego taktowanie – wynosi 1.6 GHz. Działanie tego tableta wspiera 1 GB RAM, na dane użytkownik dostaje aż 16 GB miejsca, co nie jest często spotykane w tak tanich przedmiotach. Inne opcje to slot na karty microSD, kamera o rozdzielczości 5 i 2 MP, Bluetooth 4.09, Wi-Fi, GPS i łączność na podczerwień.

Grubość tego urządzenia wynosi 9 mm, a materiał, z którego go wykonano nie jest znany. Jego waga wynosi około 370 gram. Tablet ma mieć aż 3 lata gwarancji, co sprawia, że jego zakup jest nieco bardziej opłacalny od taniej konkurencji.

Dodaj komentarz