Kolorowanka Święta

Zagorzałych pomocników podczas Świąt Bożego Narodzenia nigdy za wiele! Dlatego też postanowiliśmy zaprezentować świąteczną kolorowankę, która sprawdzi się idealnie zarówno w przypadku tych najmłodszych, jak i tych najstarszych użytkowników. Aplikacja może stać się atrakcyjnym i użytecznym dodatkiem, szczególnie w okresie bożonarodzeniowym, podczas tworzenia kartek świątecznych, wysyłania życzeń i kolorowania zimowych obrazków.

„Kolorowanka Święta” umożliwia nie tylko tradycyjne kolorowanie, ale również tworzenie obrazków od podstaw, stwarzając znakomitą szansę do projektowania własnych, niepowtarzalnych kartek świątecznych. Gotowym arcydziełem można później podzielić się na Facebooku, WhatsApp lub Twitterze, albo wysłać w formie e-maila do rodziny i przyjaciół.

W kolorowance zawarto ponad 50 różnych obrazków z zimowo-świątecznymi motywami, na które składają się takie perełki jak obrazki Świętego Mikołaja, choinek, elfów, prezentów, reniferów, czy bałwanków. Aplikację charakteryzuje staranne wykonanie każdego z obrazków, imponująca paleta barw, opcja zapisania swojego arcydzieła, a także dziecinnie prosty system sterowania.

„Kolorowanka Święta” potrafi przykuć uwagę dziecka na długie chwile, jednocześnie poprawiając jego percepcję, koordynację wzrokowo-słuchową, zdolność koncentracji i kreatywność. Rodzice z kolei mogą wykorzystać ten czas na zaczerpnięcie chwili oddechu, zimowe porządki, czy przygotowywanie świątecznych przysmaków.

Dodaj komentarz