Kolorowanki Boże Narodzenie

Dla wielu osób Święta Bożego Narodzenia są najszczęśliwszym okresem w całym roku, a w szczególności dla małych dzieci. Jednak istnieje sposób, aby ten świąteczny czas stał się dla nich jeszcze radośniejszy. Dzięki świątecznej kolorowance na urządzenia mobilne dzieci będą miały okazję do wykonania bożonarodzeniowych kartek i kolorowanek, które potem będą mogły wysyłać do swoich dziadków, wujków, ciotek i przyjaciół.

„Kolorowanka Boże Narodzenie” oferuje mnóstwo interesujących rozwiązań i starannie zaprojektowanych rysunków, które bardzo szybko wciągną dziecko w świat zimowo-świątecznych atrakcji. Zawartość aplikacji oferuje ponad 50 różnych obrazków do pokolorowania, które należą do sześciu następujących kategorii: Boże Narodzenie, Święty Mikołaj, elfy, renifery, bałwanki i choinki. Dzieci mogą zdecydować się na tradycyjne kolorowanie obrazków albo na stworzenie od podstaw własnego arcydzieła. Paleta kolorów jest bardzo bogata, a system sterowania niezwykle prosty. Po zakończonej zabawie obrazek zapisujemy w galerii, a następnie umieszczamy go na Facebooku i Twitterze, aby zaprezentować nieprzeciętne talenty naszych maluchów. Można też skorzystać z poczty elektronicznej i wysłać e-maila w formie świątecznej kartki.

Aplikacja jest całkowicie darmowa i zapewnia długie godziny kreatywnej zabawy. Podczas obcowania z kolorowanką dziecko uczy się rozpoznawania i łączenia kolorów, rozwija funkcje motoryczne, a przy okazji daje rodzicom chwilę wytchnienia i okazję na skorzystanie z krótkiego relaksu. Cała kolorowanka udekorowana jest świątecznymi motywami i tonie pod zaspami białego puchu, podkreślając niepowtarzalną atmosferę i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz