Kolorowanki Dinozaury

A teraz cofamy się co najmniej 65 milionów lat do czasów, w których Ziemią władały nieposkromione jaszczury. W zamierzchłe epoki przeniosą nas oczywiście urządzenia mobilne z systemem Androida, przy okazji stwarzając też szansę na pokolorowanie mieszkańców tego prehistorycznego świata. Kolorowanki z dinozaurami od dawna cieszą się dużą sławą wśród młodszych użytkowników, dlatego postanowiliśmy zaprezentować kilka pozycji, które w pełni zasługują na to, aby zwrócić na nie uwagę.

Dinozaur Kolorowanka

Dinozaur gry kolorystyczne

„Dinozaur – gry kolorystyczne” to skrzętnie zaprojektowana aplikacja, oferująca ponad 50 kolorowanek z olbrzymimi bohaterami dawno zaginionego świata. W kolorowance zamieszczono rozmaite rysunki tych potężnych gadów m.in.: dinozaury roślinożerne i mięsożerne, matki z podrostkami, jaja dinozaurów, czy skamieniałości. Zabawa pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, w tym na rozpoznawanie kolorów i kreatywność, skutecznie łącząc przyjemne z pożytecznym. Kolorowanki można zapisywać, a następnie dzielić się nimi na Twitterze i Facebooku, albo poprzez wysłanie maila. Co więcej, aplikacja wyposażona jest w bardzo prosty system nawigacji i pozwala też na stworzenie własnego rysunku.

Dinozaury Malowanki

Dinozaury Malowanki

Edukacyjna rozrywka dla przedszkolaków, której towarzyszą ogromne, lecz bardzo przyjazne gadziny. Dinozaury nie mogą doczekać się aż ktoś wprowadzi tęczowe kolory w ich czarno-biały świat i stworzy magiczną krainę, pełną jaskrawych barw i uśmiechniętych gigantów. Aplikacja oferuje wiele korzyści z zakresu edukacji; rozwijając wyobraźnię, umiejętności motoryczne, łączenie kolorów oraz dokładne wykonywanie zadania. Ponadto, „Dinozaury – Malowanki” wiedzą, jak skutecznie zająć umysł dziecka na długie chwile, tym samym dając zmęczonym rodzicom szansę na wykorzystanie tego czasu na odrobinę relaksu.

Kolorowanki Dinozaury

Kolorowanki Dinozaury

„Kolorowanki Dinozaury” wprowadzą wiele radości i kreatywnej zabawy w świat najmłodszych użytkowników smartfonów i tabletów. Dzieci w towarzystwie prehistorycznych jaszczurek będą miały możliwość rozwijania swojej kreatywności, koncentracji, zdolności rozróżniania kolorów, jak i sprawności ruchowej. Aplikacja wyposażona jest w 20 obrazków do kolorowania, paletę ponad 10 kolorów, zoom obrazka, naklejki, a także cztery metody kolorowania, na które składa się wypełnianie, spray-aerograf, pędzel i kolorowy długopis. Podczas tworzenia obrazka, dzieciom przygrywa przyjemna melodyjka, a po jego ukończeniu mają też możliwość podzielenia się swoim arcydziełem ze społecznością Facebooka i Twittera.

Dodaj komentarz