Kolorowanki Disney

Najpopularniejsi bohaterowie świata Walta Disney’a wkraczają do akcji ze wspaniałą kolorowanką 3D, która skutecznie odsunie na bok wszystkie tradycyjne aplikacje pędzla i farby. Podczas przygody dzieciom towarzyszyć będą takie animowane sławy jak Myszka Miki, Myszka Minnie, Pies Pluto, Mulan, Aurora, a nawet Dory z ostatniej bajki Disneya „Gdzie jest Dory”. A więc nie zwlekaj i zafunduj swoim pociechom jedną z najlepszych wirtualnych kolorowanek dostępnych na rynku aplikacji na urządzenia mobilne!

„Kolorowanka Disney” oferuje sporo fantastycznych rozwiązań, wśród których znajdziemy nie tylko mnóstwo rysunków do pokolorowania, ale też Klub Myszki Miki, animowane labirynty, wyszukiwanie ukrytych wyrazów, a nawet układanie puzzli. Aplikacja wyposażona jest w rozległą paletę barw, opcje drukowania i zapisu, a także nieskończone kombinacje narzędzi, wzorów, naklejek i całe mnóstwo innych atrakcji. Pokoloruj wybrany obrazek według własnego uznania i obserwuj, jak budzi się do życia, korzystając z innowacyjnej technologii 3D!

Jakby tego było mało, aplikację ozdabia bardzo ładna szata graficzna, która w połączeniu z melodyjną ścieżką dźwiękową sprawi, że dzieciom będzie bardzo ciężko oderwać się od zabawy. Należy jednak pamiętać, że w kwestii pstryknięcia zdjęcia obrazka, kolorowanka wymaga nośnika zewnętrznego i dostępu do kamery w naszym smartfonie lub tablecie. W aplikacji znajdują się również reklamy Walta Disney’a.

Dodaj komentarz