Kolorowanki dla dorosłych

„Kolorowanka dla dorosłych” należy do rodzaju aplikacji edukacyjno-rozrywkowych, oferując wiele interesujących rozwiązań zarówno dla starszych, jak i dla młodszych talentów kredki i pędzla. Użytkownicy smartfonów i tabletów natrafią tutaj na sporą ilość kolorowanek z przeróżnymi motywami przewodnimi, wśród których znalazły się m.in. zwierzęta, życie oceanu, gatunki żywności, miłość, a także obrazki oparte na technice plastycznej – mandala.

W aplikacji zawarto ponad 100 różnych obrazków do pokolorowania, które odznaczają się bardzo dokładną kreską i skomplikowanym kształtem, dzięki czemu wyzwanie artystyczne staje się jeszcze bardziej wymagające. Podczas zabawy korzystamy z banalnie prostego systemu sterowania, opcji przybliżania obrazka, a także z możliwości tworzenia własnych kombinacji kolorów. „Kolorowanka dla dorosłych” jest zupełnie darmową aplikacją i pozwala dzielić się gotowymi rysunkami ze społecznością Instagramu i Twittera. A do tego nie wymaga połączenia z Internetem.

Co więcej, kolorowanka jest też znakomitym wyborem nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, które również znajdą tutaj wiele malarskich atrakcji i podobnie jak dorośli będą mogły rozwijać swoją kreatywność, precyzję i talent artystyczny. Zabawa z aplikacją stanowi bardzo skuteczne lekarstwo na nudę i na zabicie wlokącego się czasu, stając się najlepszym przyjacielem podczas długich podróży, deszczowych dni, czy usypiających wykładów na wyższych uczelniach.

1 komentarz do “Kolorowanki dla dorosłych”

Dodaj komentarz