Kolorowanki dla dziewczyn

„Kolorowanka dla dziewczyn” to zmyślna aplikacja rozrywkowo-edukacyjna, której główną bohaterką jest malarka o imieniu Ania – zagorzała fanka artystycznego kolorowania. Aplikacja pozwala zanurzyć się w świecie jaskrawych barw na długie godziny, skutecznie tłumiąc szarawą monotonię tęczowymi kolorami. Jest to nie tylko efektowny i efektywny lek na nudę, ale również znakomity środek, który wpływa pozytywnie na witalność mózgu i rozwój inteligencji, a także obniża poziom drażliwości i niepokoju.

Korzystając z aplikacji, użytkownicy mają do dyspozycji mnóstwo bogatych wzorów oraz imponującą paletę barw z przydatnymi przyborami, które pozwolą na stworzenie wirtualnego arcydzieła. Przybory i kolory można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze więcej opcji podczas kolorowania obrazka, przy okazji korzystając z innowacyjnych metod wypełniania pustych obszarów. Razem z Anią będziemy mieć szansę na pokolorowanie m.in. jej rodziny, przyjaciół, zwierzaków, pokoju, jak również i samej Ani. Gotowe obrazki można zapisać, a następnie dzielić się nimi ze społecznością Instagramu i Facebooka.

Kolorowanka oferuje też pewne korzyści zdrowotne. W przypadku osób dorosłych aplikacja zmniejsza ryzyko choroby Alzheimera, a także minimalizuje spowodowany pracą stres. Działa też pozytywnie na młodszych artystów; rozwijając w nich zdolność do rozróżniania kolorów, otwierając wrota do świata wyobraźni, wpływając w sposób terapeutyczny i uspokajający, a także podnosząc u dzieci poczucie własnej wartości z samodzielnie pokolorowanego obrazka.

Dodaj komentarz