Kolorowanki Księżniczka

Tym razem przygotowaliśmy aplikację, dzięki której wszystkie małe dziewczynki będą skakać z radości. „Kolorowanka Księżniczka” ma charakter nie tylko rozrywkowy, ale i edukacyjny, skutecznie łącząc przyjemne z pożytecznym. Cała aplikacja zanurzona jest w prześlicznym królestwie sympatycznych księżniczek, wypełnionym magią cukierkowych kolorów, dzięki którym dzieci będą mogły ozdobić całą krainę, korzystając z przydatnych przyborów i swojej bezgranicznej wyobraźni.

Aplikacja oferuje imponująca paletę barw z wieloma odcieniami kolorów, które można wykorzystywać do kolorowania takich scenerii jak zamek królewski, krystalicznie czyste jeziorka, tętniące życiem lasy i wiele innych. Poza pięknymi sceneriami ubarwiać można także wizerunki prześlicznych księżniczek oraz ich wiernych pupili, na które składają się m.in. sympatyczne psiaki, urocze kotki, ćwierkające ptaszki i eleganckie kucyki. Istnieje również opcja stworzenia własnego obrazka od podstaw. Kolorowanka świetnie nadaje się zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Podczas zabawy z aplikacją, dziecko uczy się rozpoznawania kolorów i ich odcieni, rozwija kreatywność, ćwiczy kreskę, a do tego uzyskuje terapeutyczno-uspokajające korzyści. Kolorowanka zawiera mnóstwo rozmaitych obrazków, dzięki którym wraz z paletą żywych kolorów sprawia, że dziecko bardzo szybko daje wciągnąć się w świat kreatywnego malarstwa, jednocześnie szlifując swoje talenty artystyczne i stwarzając okazję dla rodziców do zaczerpnięcia chwili wypoczynku.

Dodaj komentarz