Kolorowanki Kucyki

Nie jest tajemnicą, że wiele małych dziewczynek ponad wszystko uwielbia kucyki – prześliczne, małe koniki, które od dawna są bohaterami filmów, książek, bajek i kreskówek. Udało im się też z sukcesem zawojować półki sklepów zabawkowych, a także urządzenia mobilne z systemem Androida, gdzie czują się jak w swoim własnym przytulnym domku. Często pojawiają się jako bohaterowie kolorowanek dla najmłodszych, w których uczą dzieci rozpoznawania i łączenia kolorów, jednocześnie rozwijając ich koncentrację, wyobraźnie i talenty malarskie.

Kolorowanka z kucykami należy do gier edukacyjnych i przeznaczona jest dla dzieci od 2 roku życia. Wyposażona w gumkę, pędzle i szczotki, aplikacja pozwala na łatwe dobranie odpowiedniego przyboru i zastosowanie go na dowolnym obrazku, pokrywając wyznaczony obszar żywym i jaskrawym kolorem. Sterowanie jest bardzo proste w użyciu i odznacza się dobrą intuicją, dzięki czemu dziecko będzie mogło w prosty sposób korzystać z aplikacji. Pokolorowane obrazki można zapisywać w wirtualnej galerii, a następnie zaprezentować arcydzieła swoich pociech rodzinie i znajomym.

Podczas zanurzania się w krainę bajkowych kucyków, aplikacja nie zapomina też o wspaniałej zabawie, skutecznie absorbując umysł dziecka, a przy okazji wpływając pozytywnie na nastrój, poczucie własnej wartości i rozwój funkcji motorycznych naszych szkrabów. Kolorowankę okrywa urocza szata graficzna, która wraz z magicznymi kucykami tworzy przepiękną atrakcję wirtualną zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Dodaj komentarz