Kolorowanki Kwiaty

Osoby o duszy artysty, które szukają sposobów na zabicie nudy i szlifowanie swoich talentów, z pewnością znajdą coś dla siebie w tej znakomitej aplikacji dla dorosłych. Szczegółowe i wymagające rysunki sprawią, że dokładne wypełnienie kolorami jednego obrazka zajmie całkiem sporo czasu. Natomiast intuicyjny system nawigacji pozwoli na sprawne i szybkie poruszanie się po zawartości kolorowanki. A więc rozsiądźcie się wygodnie, chwyćcie do ręki wirtualne przybory i stwórzcie z obrazka imponujące dzieło sztuki.

„Kolorowanka Kwiaty” dysponuje starannie opracowanymi obrazkami, które zostały oparte na technice plastycznej o nazwie mandala. Są to rysunki wykonane na planie koła, skupiające w sobie mnóstwo tycich elementów, tworzących kompozycję w charakterze mozaiki. Korzenie mandali wywodzą się z kultury hinduskiej i wykazują terapeutyczno-uspokajające korzyści. Rysunki wykonane przy pomocy tej techniki bardzo często mają pozytywny wpływ na rozwój wyobraźni i koordynacji wzrokowo-ruchowej, jak również na koncentrację, dopasowywanie kolorów i uzyskanie wewnętrznej harmonii.

W aplikacji zawarto ponad 100 rysunków ze wzorami mandali, wśród których znajdują się te łatwiejsze i te trudniejsze do pokolorowania. Rysunki są całkowicie darmowe, a do tego bardzo łatwo się w nich odnaleźć dzięki zmyślnemu systemowi nawigacji. Użytkownicy mogą zapisywać swoje prace, a także udostępniać je innym osobom, wrzucając rysunki na Facebook lub Twitter. I pomimo tego, iż kolorowanka przeznaczona jest głównie dla osób dorosłych, mniej wymagające rysunki sprawią, że aplikacją zainteresują się również starsze dzieci.

Dodaj komentarz