Kolorowanki Litery alfabetu

Kolorowanki z literkami cieszą się sporą popularnością wśród najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych. Aplikacje tego typu najczęściej łączą w sobie edukację i zabawę, zapewniając maluchom znakomitą dawkę intelektualnej rozrywki. Podczas kolorowania dziecko nie tylko znajduje przysłowiowe lekarstwo na nudę, ale otrzymuje też bardzo dobrą pozycję startową w nauce czytania, liczenia i rysowania.

Kolorowanki ABC

ABC Kolorowanki

Zafunduj swojemu maluszkowi lekcje nauki alfabetu i kolorowania w jednym! „ABC Kolorowanki” należy do gier edukacyjnych, pomagając tym samym w rozwoju kreatywności, ucząc dziecko rysowania, a także rozpoznawania literek i cyferek. W środku znajdziemy liczne kolorowanki, 35 kolorów do wyboru, opcję zbliżania i oddalania obrazka, jak również trzy pędzelki do malowania i bardzo prostą w użyciu gumkę. Ukończone rysunki można zapisać i wysłać mailem do przyjaciół albo umieścić na Facebooku lub Twitterze. Ponadto, inteligentny interfejs, łatwa nawigacja, melodyjne efekty dźwiękowe i prześliczna grafika sprawią, że w kolorowance zakochają się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Kolorowanka Alfabet
Pokoloruj Alfabet

Kolejna bardzo dobra aplikacja dla wszystkich dzieci, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z poznawaniem alfabetu. „Pokoloruj alfabet” odznacza się prostym sterowaniem, które pozwala na wykorzystywanie takich przyborów, jak szybka gumka, barwna paleta różnorodnych kolorów, precyzyjne i wygodne w użyciu pędzelki, a także opcja „Usuń Wszystko”, dzięki której można usunąć wszystkie kolory przy pomocy jednego kliknięcia. Kolorowanka jest starannie opracowana i przyprawiona miłą dla oka grafiką, zapewniając pozytywne wrażenia podczas zabawy oraz rozwijając umiejętności i talenty naszych małych wielkich skarbów.

Dodaj komentarz