Kolorowanki Mała Syrenka

Wszystkich najmłodszych fanów kolorowanek zapraszamy w głębiny morskiej krainy, którą zamieszkują prześliczne syrenki. Przez królestwo syrenek przeszedł potężny sztorm, skutecznie ograbiając z jaskrawych kolorów wszystkich jego mieszkańców, pozostawiając po sobie jedynie odcienie czerni, bieli i szarości. Zadaniem dzieci jest pokolorowanie wizerunków syrenek i tym samym przywrócenie wyblakłym księżniczkom dawnej świetności.

Kolorowanka posiada wiele przydatnych narzędzi i opcji, wśród których znajduje się m.in. wiadro farby, jakiego można użyć do szybkiego wypełnienia kolorem danego obszaru. Do wykorzystania są również kredki, pędzle, szczotki, sprawna gumka, opcja zbliżania i oddalania obrazka, szeroka paleta kolorów i odcieni, a nawet opcja wyczyszczenia całego ekranu. Aplikacja dysponuje 19 obrazkami szczegółowo narysowanych syrenek, dzięki czemu zabawa z kolorowanką zapewni dzieciom kreatywne spędzanie czasu na długie godziny.

Gotowe obrazki można zapisać do późniejszego wglądu, a także dzielić się nimi na Facebooku i Twitterze lub przez wysłanie maila. Cała aplikacja tonie w miłej dla oka szacie graficznej, jednocześnie gwarantując szybką i sprawną pracę z aplikacją dzięki bardzo prostemu w obsłudze systemowi nawigacji. Poza wciągającą zabawą aplikacja oferuje też sporo korzyści rozwojowych. Podczas obcowania z kolorowanką dzieci rozwijają umiejętność rozpoznawania i łączenia kolorów, podnoszą poziom koncentracji i szlifują swoje talenty artystyczne.

Dodaj komentarz