Kolorowanki Małe Zwierzęta

Dla wszystkich najmłodszych fanów pędzelka i kredki przygotowaliśmy fantastyczną aplikację, w której pierwsze skrzypce grają uśmiechnięte od ucha do ucha, przemiłe zwierzaczki. Kolorowanka z małymi zwierzętami wprowadzi dzieci w sam środek pięknego świata pełnego okrąglutkich hipopotamków, uśmiechniętych nosorożców, cętkowanych żyrafek i leniwych misiów koala. Wystarczy wybrać dowolne przybory malarskie i pokolorować stworzonka według własnego uznania.

Kolorowanka wyposażona jest w mnóstwo obrazków z wizerunkami dzikich zwierzątek, które można ubarwiać za pomocą kredek, szczotek i pędzli, a przy okazji korzystać też z szybkiej gumki, która błyskawicznie pozbędzie się niechcianego koloru. Podczas zabawy obrazek można też przybliżać i oddalać dzięki funkcji zbliżenia (zoom: 1x/2x/4x). Po ukończeniu pracy nad daną kolorowanką opcja zapisu pozwala wrzucić do wirtualnej galerii. Co więcej, gotowym dziełem można też dzielić się na Facebooku i Twitterze lub wysyłać w formie maila do rodziny i przyjaciół.

Aplikacja przeznaczona jest głównie dla najmłodszych artystów, którzy zdążyli ukończyć pierwszy rok życia. Sterowanie jest banalnie proste, dzięki czemu dziecko nie powinno mieć większych problemów z poruszaniem się po wirtualnym świecie sympatycznych zwierzątek. Zadbano również o miłą dla oka oprawę graficzną i staranne wykonanie każdego obrazka. Jeżeli Twoje dzieci kochają dziką faunę i artystyczną formę spędzania czasu, to zwierzaki-niemowlaki z pewnością nie zawiodą ich oczekiwań.

Dodaj komentarz