Kolorowanki na telefon dotykowy

Wirtualne kolorowanki przynoszą wiele korzyści swoim najmłodszym fanom, fundując im znakomitą formę rozrywki połączoną ze wczesną edukacją. Aplikacje tego typu zapewniają nie tylko sporo satysfakcji z samodzielnie pokolorowanego obrazka, ale przy okazji rozwijają też kreatywność, spostrzegawczość, zaangażowanie w projekt, a do tego mają charakter terapeutyczny i uspokajający.

Super Malowanki

Super Malowanki

„Super Malowanki” to własne studio artystyczne znajdujące się w zasięgu rąk użytkowników urządzeń mobilnych. Aplikacja dostarcza wiele przydatnych narzędzi, dzięki którym stworzymy wspaniałe malowidła, nawet jeśli nasz talent malarski nie jest najwyższych lotów. Do wyboru mamy pędzle, pędzelki, szczotki, markery, kredki, rysowanie piaskiem, imponującą paletę barw, a także 22 kolorowanki z 288 obrazkami. Dostępna jest również opcja galerii pozwalająca na zapisywanie niezliczonej liczby obrazków, którymi następnie można podzielić się na Facebooku, Instagramie, Twitterze, czy poprzez wysłanie maila. Co więcej, aplikacja nie korzysta z reklam, jest prosta w obsłudze i liczy już ponad 3 miliony zadowolonych użytkowników.

Kolorowanka Zwięrzęta

Kolorowanka Zwierzęta

Znakomita pozycja dla małych dziewczynek i chłopców, które kochają dzikie zwierzęta. „Kolorowanka Zwierzęta” dysponuje szczegółowo opracowanymi obrazkami przedstawiającymi wizerunki takich zwierzaków jak lwy, tygrysy, słonie, papugi, kangury, czy hipopotamy. Na zawartość aplikacji składa się 20 kolorowanek z motywami ryb, owadów ptaków i ssaków. Podczas pracy artystycznej możemy korzystać m.in. z 20 kolorów, wygodnego pędzla, ołówka i gumki. Z kolei po ukończeniu dzieła mamy również możliwość na powieszenie go w wirtualnej galerii. Zafunduj swoim pociechom przyrodniczą podróż dookoła świata – od zakopanej w lodzie Antarktydy przez gorące piaski bezludnej pustyni aż do tętniących życiem lasów tropikalnych.

Kolorowanka Mała Syrenka

Kolorowanka – Mała Syrenka

„Kolorowanka Mała Syrenka” gwarantuje, że na buzi każdej małej dziewczynki pojawi się uśmiech od ucha do ucha. Świetnie opracowana i banalnie prosta w obsłudze, kolorowanka tonie w morskiej krainie upiększonej wizerunkami prześlicznej syrenki. W aplikacji umieszczono 19 obrazków z motywem syrenki, łatwe w użyciu pędzle, szczotki i kredki, opcję zbliżenia obrazka i cofania wprowadzonych w nim zmian, a także wiadro farby, dzięki któremu dany obszar można wypełnić kolorem przy pomocy jednego kliknięcia. Gotowymi arcydziełami można chwalić się na Facebooku, Twitterze, albo korzystając z maila. Dzięki zabawie z kolorowanką najmłodsi gracze będą mogli lepiej rozpoznawać zarówno same kolory, jak i obiekty.

Kolorowanka Samochody

Kolorowanka Samochody

„Kolorowanka Samochody” powinna znaleźć się na urządzeniu mobilnym każdego małego entuzjasty czterech kółek. Darmowa aplikacja oferuje mnóstwo rozmaitych obrazków z zakresu motoryzacji. Możemy przebierać w samochodach ciężarowych, osobowych, sportowych, terenowych, radiowozach, wozach strażackich, karetkach pogotowia, a nawet bolidach Formuły 1. Kolorowanka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 lat. Wyposażona jest w sprawny i intuicyjny system sterowania, opcję tworzenia własnych rysunków lub tapet, jak również zapisywania ich w folderze. Pokolorowane obrazki można umieścić na Facebooku lub Instagramie albo wysłać znajomym korzystając z poczty elektronicznej.

1 komentarz do “Kolorowanki na telefon dotykowy”

Dodaj komentarz