Kolorowanki Święty Mikołaj

Kolorowanki ze Świętym Mikołajem są znakomitym wyborem dla wszystkich dzieci, szczególnie w okresie świątecznym. Dzięki aplikacji najmłodsi użytkownicy urządzeń z Androidem mają okazję nie tylko do wspaniałej zabawy, która zapewni długie godziny kreatywnej twórczości, ale dodatkowo wpłynie też pozytywnie na koncentrację, rozpoznawanie kolorów i umiejętności organizacyjne.

Kolorowanka skupia w sobie ponad 100 świątecznych obrazków, które dziecko wypełnia rozmaitymi kolorami, korzystając z użytecznych przyborów malarskich, jak i własnej wyobraźni. Można do woli przebierać w świąteczno-zimowych motywach, takich jak renifery, sanie, prezenty, Święty Mikołaj, choinki, bombki, gwiazdki, dzwonki i wiele innych. System sterowania jest bardzo prosty – wyposażony w intuicyjną paletę barw, która pozwala na szybki wybór najczęściej używanych kolorów. Dzięki tak sprawnie zaprojektowanej aplikacji dziecko może z łatwością rysować i wypełniać obrazki kolorami poprzez przesuwanie palca po ekranie.

Istnieje tutaj również opcja zapisania ukończonego projektu w galerii, uzyskując tym samym możliwość wrzucenia obrazka na Facebook, Twitter lub Google+ albo wysłanie go mailem do rodziny i przyjaciół. Obrazki są opracowane bardzo starannie, fundując dzieciom liczne elementy o różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu kolorowanie staje się bardziej wymagające i zajmuje więcej czasu, jednocześnie dając rodzicom okazję do zajęcia się świątecznymi przygotowaniami. Kolorowanka jest całkowicie darmowa, podobnie jak jej aktualizacje, i może stanowić wspaniały prezent pod choinkę.

Dodaj komentarz