Kontroluj wydatki na auto – Logbook

Dopóki nie zestawisz razem wszystkich opłat za samochód, nie wiesz, jak drogie jest jego użytkowanie. W zgromadzeniu danych na temat wydatków na samochód pomaga aplikacja Car Logbook, dzięki której uda Ci się na nich zaoszczędzić.

Na początku dodajemy do aplikacji nazwę samochodu, jego przebieg i datę tankowania, a także ile litrów benzyny mamy w baku. Następnie podczas każdego tankowania musimy pamiętać o tym, by wpisać kwotę za benzynę lub ropę. Aplikacja jest rozbudowana i pozwala na wpisywanie kosztów napraw auta, płynów eksploatacyjnych i parkingów.

Jej najmocniejszą stroną są ładne wykresy, które jednoznacznie pokazują, ile kosztuje Cię miesięcznie jazda samochodem. Można ją zainstalować z Google Play bez dodatkowych opłat.

Osoby, które poszukują bardziej zaawansowanych opcji muszą zapoznać się z z rozwiązaniami odnotowującymi większą ilość parametrów, takich jak ilość przejechanych kilometrów, styl jazdy, jej czas. Są one połączone najczęściej ze specjalnymi rejestratorami w aucie.

Dodaj komentarz