Kot Kolorowanka

„Kot Kolorowanka” jest znakomitym narzędziem do rozwijania talentów najmłodszych artystów. Zabawa z aplikacją działa nie tylko w sposób uspokajający i terapeutyczny, ale podnosi też poczucie własnej wartości i zdolność koncentracji, poprawia percepcję i koordynację wzrokowo-słuchową, a także poczucie własnej wartości z samodzielnego pokolorowania obrazka.

W wirtualnej kolorowance mieści się 26 szczegółowych obrazków z wizerunkami prześlicznych kociaków w różnych sytuacjach, które dziecko może ubarwiać czterema dostępnymi metodami:

– Wypełnianie

– Pędzel

– Kolorowy długopis

– Spray-aerograf

Wymagające obrazki zajmą malucha na długi czas, pobudzając jego kreatywność, poprawiając sprawność manualną, a nawet otwierając wrota do nauki pisania. Aplikacja dysponuje paletą ponad 10 kolorów, opcją zbliżania fragmentu obrazka, galerią dzieł sztuki innych użytkowników oraz możliwością podzielenia się swoimi arcydziełami ze społecznością Facebooka, Instagramu i Twittera. Do tego jest jasna, czytelna i bardzo prosta w użyciu. Cała zawartość gry tonie w przepięknej szacie graficznej połączonej z melodyjną i łatwo wpadającą w ucho muzyką.

Kolorowanie obrazków stanowi znakomity element edukacyjno-rozrywkowy, wpływając pozytywnie na rozwój i samopoczucie dziecka już od najmłodszych lat.

Dodaj komentarz