Krajobrazy tapety

Tapety z krajobrazami to doskonały pomysł na stworzenie rajskiej krainy na ekranach urządzeń mobilnych z Androidem. Majestatyczne szczyty górskich łańcuchów, tętniące życiem lasy, wzburzone fale lazurowych oceanów i bezludne zakątki gorących tropików to tylko niektóre z wizualnych rewelacji, jakie można znaleźć w krajobrazowych aplikacjach.

Cuda natury

Aplikacja dostępna pod nazwą: Landscape Wallpaper

Zanurzcie się w zachwycających krajobrazach, które pozwolą Wam rozwiać codzienne troski i ubarwić szarą rzeczywistość tęczowymi kolorami. Aplikacja dysponuje nie tylko pięknymi krajobrazami w wysokiej jakości, ale również rozmaitymi efektami, które skutecznie podnoszą stronę wizualną każdej tapety. Zawartość aplikacji składa się z 15 tapet HD, efektów żywej wody i dymnego ekranu, a sama aplikacja zapewnia pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, sprawne animacje i wchodzi w stan uśpienia podczas nieaktywnego urządzenia. Kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych.

Naturalne piękno (4K)

Aplikacja dostępna pod nazwą: Krajobraz Tapety 4k

Dzięki tej aplikacji ekrany Waszych telefonów zamienią się w cudowne krainy, które będą Wam towarzyszyć w każdej minucie dnia i nocy. Aplikacja jest obszerną bazą obrazów w rozdzielczości 4K i codziennie wzbogaca się o nową zawartość. Można korzystać z wygodnej wyszukiwarki, funkcji zoom, szybkiego ustawiania tapety, intuicyjnego interfejsu, a także zmieniać rozmiar obrazu według własnego uznania. Tapetami można dzielić się na portalach społecznościowych i wysyłać do przyjaciół w formie e-maila, SMS-a i MMS-a.

Wspaniałe pejzaże (4K)

Aplikacja dostępna pod nazwą: Krajobrazy tapety 4k

Kochacie naturalne piękno i chcielibyście obcować z nim na co dzień, nawet jeśli mieszkacie w przepełnionej chaosem betonowej dżungli? Wystarczy skorzystać z tej znakomitej aplikacji, która oferuje malownicze obrazy na telefony i tablety z Androidem. Dzięki szybkiemu ustawianiu tapety i prostemu kadrowaniu możecie cieszyć się jakościowymi obrazami już po zaledwie kilku chwilach. Aplikacja pozwala na zapisywanie tapet na karcie SD, a także na dzielenie się obrazami m.in. na Facebooku, Twitterze oraz za pomocą e-maila, czy MMS-a.

Piękny jest ten świat

Aplikacja dostępna pod nazwą: Pejzaż Animowane tapety

Ta aplikacja może i nie grzeszy szerokim wyborem tapet, ale za to wszystkie obrazy, które oferuje, są wykonane z największą precyzją. Tapety odznaczają się jakością HD, oferując jedne z najlepszych pejzaży na telefony z Androidem. Ponadto, apka gwarantuje niskie zużycie baterii, hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia, a także pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego. Tapetami można też dzielić się z innymi użytkownikami na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz