Kritika – dobra gra RPG

Jeśli lubisz gry z japońskimi samurajami, powinieneś ściągnąć sobie grę pod tytułem Kritika. Aplikacja po pobraniu pobiera sporo plików, przez co warto sobie włączyć internet szerokopasmowy. Gra zaczyna się filmem ze świetnym dźwiękiem, który wprowadza nas w fabułę gry. Niestety, szybko pojawiają się także mikropłatności, których dokonywanie nie jest konieczne. Możesz je po prostu pominąć. Elementem RPG jest tworzenie postaci na początku gry i nadawanie jej imienia. Do wyboru masz dwie klasy postaci, natomiast kilka innych jest zablokowanych.

Gra jest bijatyką, w której używa się różnych broni, zbroi i można rozwijać coraz to nowe ataki, dzięki czemu czas zainwestowany w grę zwraca się. Później radzimy sobie coraz łatwiej z wrogami.

Kritika to gra trójwymiarowa o sporych wymaganiach, dlatego nie powinieneś jej pobierać, gdy masz smartfona słabszego, niż Galaxy S3. Grafika prezentuje się świetnie, a na ekranie mnożą się statystyki ciosów i ataków. Amatorzy bijatyk i gier hack’and’slash będą zadowoleni z zakupu tej aplikacji.

Dodaj komentarz