Krótki opis Galaxy Note 4

W sieci można już znaleźć pierwsze opinie na temat Samsunga Galaxy Note 4. Ma wyświetlacz 5,7 cala o rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli Super AMOLED. Jego procesor to Snapdragon 805, połączony z 3 GB RAM. Użyto w nim karty graficznej Adreno 420 i akumulatora o dużej pojemności 3220 mAh. Pamięć tego smartfona to 24 GB, pozostałą ilość z 32 GB zabiera system operacyjny.

Wyposażono go także w systemy pomagające utrzymać organizm w zdrowiu. Galaxy Note 4 ma metalową ramkę, a z tyłu znajduje się sztuczne tworzywo udające skórę. Pochwała należy się firmie za to, że nie zrezygnowała z możliwości wymiany akumulatora i dalej można to zrobić.

W wielu recenzjach tego smartfona pojawia się opinia, że Samsung niewiele zmienił w swoim najmocniejszym modelu, jednak w porównaniu do niego nie jest on tak plastikowy. Jego ogromną zaletą jest doskonały wyświetlacz i bardzo mocne podzespoły. Niewątpliwie wpływają one na czas działania smartfona po jednym ładowaniu, gdyż trzeba go podłączać do sieci każdego wieczora.

Dodaj komentarz