Kruger&Matz DRIVE 4- kolejny polski smartfon do zadań specjalnych

Polski producent Kruger&Matz wypuścił nowy smartfon z serii DRIVE- DRIVE 4. Jest to low-endowy sprzęt przeznaczony do ekstremalnych warunków pracy. Został wyceniony na 999 złotych i trafił już do sprzedaży. Oto jak prezentuje się jego specyfikacja.

5-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, chroniony szkłem Dragontrail. Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410. Wsparciem dla procesora jest jeden GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosi 8 GB z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne odpowiada 8 Mpix aparat główny i 2 Mpix kamerka przednia. Producent w smartfonie zaimplementował moduł Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, modem LTE, moduł GPS oraz opcjonalnie moduł dual SIM.

Smartfon spełnia normę IP67. Oznacza to, że jest w stanie wytrzymać na głębokości 1 metra do pół godziny, a drobny pył dostający się do wnętrza sprzętu nie zakłóca jego pracy. Smartfon posiada akumulator o pojemności 3000 mAh, a preinstalowany system to Android 5.1 Lollipop.

Dodaj komentarz