Kupuj taniej z Kodyrabatowe.pl

Zdarza Ci się jadać w McDonald’s, KFC, Subway lub kupować w sklepach H&M, C&A, Cropp, Reserved? Jeżeli tak, to polecamy Ci Kupony – KodyRabatowe.pl. Dzięki tej aplikacji możesz to robić taniej.

Aplikacja Kupony została przygotowana przez najpopularniejszy portal zniżkowy Kodyrabatowe.pl, na którym znajdziecie aktualne promocje w sklepach, restauracjach w całym kraju, dostępne za pomocą kodów i kuponów rabatowych. Instalując aplikację mobilną, zawsze będziecie mieli do nich dostęp pod ręką.

Dla jakich marek dostępne są kody rabatowe?

Na obecną chwilę dostępne są kupony zniżkowe na jedzenie i picie w restauracjach: McDonald’s, KFC, Subway, Telepizza, Starbucks, Pizza Dominium, North Fish, Burger King, Pizza Hut, Da Grasso.

unnamed1

Idąc na zakupy znajdziesz rabaty na odzież i obuwie w sklepach: H&M, C&A, Cropp, Reserved, Smyk, CCC, House, Wójcik, 5-10-15.

Oprócz sklepów tradycyjnych aplikacja oferuje również kody rabatowe w sklepach online np. Agito czy kupony rabatowe do H&M.

Możesz również korzystać promocji podczas codziennych zakupów w sieciach handlowych takich jak: TESCO, Lidl, Biedronka, Rossmann, Empik, Komputronik, Sephora, iSpot, Black Red White.

Oprócz sklepów i restauracji w aplikacji dodatkowo znajdują się promocje na bilety autobusowe (Polski Bus), oraz bilety do kina (Multikino).

Jak działa aplikacja?

Sama aplikacja jest prosta i intuicyjna, wystarczy wyszukać interesującą nas markę, aby zobaczyć jakie kody zniżkowe są dostępne, następnie dodać wybrany kupon do schowka, dzięki temu zawsze będziemy mogli z niego skorzystać, nawet będąc offline.

unnamed2

Przydatną funkcją jest też mapa sklepów i restauracji, dzięki czemu w łatwy sposób znajdziemy miejsca, w których możemy zrealizować nasz kupon.

unnamed4

Warto tez założyć darmowe konto na http://kodyrabatowe.pl/, w ten sposób uzyskujemy dostęp do nowych możliwości, takich jak:

  • dostęp do limitowanych, ekskluzywnych rabatów,
  • informacje o najnowszych konkursach,
  • dopasowane kuponów do Twoich oczekiwań i zakupów,
  • możliwość dodania do schowka ulubionego kodu / kuponu, który będzie dostępny na każdym Twoim urządzeniu (komputer, telefon, tablet).

1 komentarz do “Kupuj taniej z Kodyrabatowe.pl”

Dodaj komentarz