Kyocera Torque – nowy z rodziny wzmocnionych smartfonów

Kyocera to firma, która jest znana z produkcji drukarek, jednak oferuje także znakomite smartfony – przede wszystkim z segmentu tych wzmocnionych.

Model Torque oferuje ekran 4,5 cala HD. Jego sercem jest Snapdragon 1,4 GHz, natomiast ilość RAM to 2 GB. Smartfon oferuje aparat 8 MP i mocną baterię 3100 mAh. Na pierwszy rzut oka widać bardzo nietypową obudowę – jest ona wzmocniona gumą i skręcona na pokaźne śruby, a z przodu znajdują się duże, fizyczne przyciski.

Jego wytrzymałość jest znacznie większa, niż na przykład nowych Samsungów S5 lub Sony Xperia. Po upadku do wody, smartfon może przetrwać nawet pół godziny zanurzenia. Jest też wytrzymały na upadek z wysokości 1,2 M i działa nawet w temperaturze -20 stopni.

Kyocera Torque w pierwszej kolejności trafi do Niemiec i Francji. Jego specyfikacja jest bardzo dobra i smartfon może z łatwością przebić popularnością model Samsunga Xcover i Xcover2. Jeśli taka wytrzymałość, to dla Ciebie za mało, zdecyduj się na Samsunga Solida lub My Phone Hammer.

Dodaj komentarz