Ładne tapety

Macie kłopot ze znalezieniem jakościowych tapet na Wasze telefony z Androidem, które w pełni spełniłyby Wasze oczekiwania? Mamy dla Was kilka znakomitych aplikacji, dzięki którym telefon już nigdy nie będzie cierpiał z braku atrakcyjności. Przygotujcie się na wizualną rewolucję w towarzystwie jednych z najlepszych tapet na urządzenia mobilne!

Magiczne krainy HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Wallpapers

Zapierające dech w piersiach krainy i malownicze tereny przedstawione na obrazach tej aplikacji, potrafią wprowadzić w zachwyt nawet największych ponuraków. Obrazy zostały stworzone z niezwykłą starannością, dzięki czemu idealnie podkręcają wygląd całego telefonu. Aplikacja oferuje tapety w jakości HD, szybkie przeglądanie obrazów i prosty system nawigacji. Tapety można zapisywać, a także dzielić się nimi na Facebooku i Twitterze lub wysyłać do rodziny i przyjaciół korzystając z poczty elektronicznej.

Kolorowe motylki HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Wallpaper

Czas wyposażyć się w siatkę i zapolować na kolorowe motylki, które będziemy mogli uwięzić na naszych ekranach, fundując sobie żyjącą własnym życiem, prześliczną ozdobę. W królestwie owadów motyle są niekwestionowanymi mistrzami nienagannej aparycji, chełpiąc się wzorzystymi skrzydełkami tonącymi w tęczowych barwach. Obrazy stworzone zostały w jakości HD, jednocześnie dając możliwość do szybkiego ustawienia i wyszukania tapety, a także na przyjemne użytkowanie dzięki prostemu w obsłudze systemowi nawigacji.

Ptaszarnia

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ptaki animowana tapeta

Wszystkie ptaszki ćwierkają, że jest to jedna z najładniejszych aplikacji z tapetami na ekrany z systemem Androida. I wszystko wskazuje na to, że się nie mylą w swoich opiniach. W środku znajdziecie mnóstwo ptactwa umieszczonych na tle przepięknych pejzaży, wśród barwnych kielichów kwiatowych i spowitych jasnym blaskiem lśniącego księżyca. Aplikacja oferuje żywe tapety ptaków wyposażone w fantastyczne efekty, dzięki którym Wasz telefon zrobi prawdziwą furorę wśród rodziny i przyjaciół.

Niezwykłe pejzaże HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Landscape Wallpaper

Wprawcie w zachwyt wszystkich znajomych i przyjaciół, wybierając tę rewelacyjną aplikację z obrazami przedstawiającymi cudowne krajobrazy. Do wyboru jest 15 zdjęć w jakości HD, wyposażonych w widowiskowe atrakcje, takie jak efekt żywej wody, czy zamglonego ekranu. Aplikacja daje pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, hibernuje podczas nieaktywnego urządzenia, zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a przy okazji oferuje bazujące na Open GL sprawne animacje 3D.

Dodaj komentarz