Ładne tapety na telefon

Piękne tapety na urządzenia mobilne stanowią świetną metodę na dekorowanie ekranów różnymi zdjęciami, które bardzo często stają się główną atrakcją wizualną. Rodzajów tapet w świecie aplikacji na systemy Androida jest bardzo wiele, dlatego poniżej wrzuciliśmy kilka tych, których nieskazitelny wygląd potrafi szybko przyciągnąć oko nie tylko samego użytkownika, ale i wszystkich wokół.

Wspaniałe tapety HD i 4K

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety HD Wallpapers

W tej aplikacji będziecie mieli z czego wybierać. W środku czeka na Was ponad 120.000 zdjęć w jakości HD i 4K, które na dodatek są aktualizowane każdego dnia. Apka dysponuje ponad 65 kategoriami, pozwalając na wyszukiwanie obrazów za pomocą tagów i koloru, a także na sortowanie według popularności, daty i miejsca w rankingu. Tapety można zapisywać na karcie SD, wrzucać do 'ulubionych’, w prosty sposób kadrować, ustawiać jako wygaszacz ekranu, a także dzielić się nimi na portalach społecznościowych.

Gwieździsta noc

Aplikacja dostępna pod nazwą: Awesome Skies Free – Parallax

W tej aplikacje możecie podziwiać fantastyczne tapety w formacie 3D, ukazujące nocne niebo z usłane całym mnóstwem migoczących gwiazdek. Podczas ustawiania tapety można dodawać i konfigurować rozmaite efekty, takie jak płynące obłoczki, świecące gwiazdy, a nawet pędzące meteoryty. Aplikacja jest prosta w obsłudze i wyposażona w sprawne animacje, dzięki czemu zapewnia znakomite doznania wizualne, a przy okazji wprawia użytkownika w świetny nastrój. UWAGA: Jeśli po restarcie aplikacja resetuje się do ustawień domyślnych, należy wrzucić ją na telefon, a nie na kartę SD.

Tajemniczy las 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Woody Land Pro Live wallpaper

Czy odważycie się wejść do tajemniczego lasu, z którego nie wrócił jeszcze żaden śmiałek? Jeśli tak, to możemy zaoferować Wam wrota do tego magicznego boru w postaci znakomitej aplikacji na urządzenia z Androidem. Podczas eksplorowania leśnych zakątków można zmieniać kolory i motywy, a także korzystać z intuicyjnego interfejsu, który skutecznie ułatwia wszystkie czynności. Każda tapeta 3D opracowana została przez utalentowanych artystów, gwarantując tym samym wysoką jakość wykonania i przepiękną dekorację na ekrany z Androidem.

Aplikacja dostępna pod nazwą: Shapes Live Wallpaper

Ta aplikacja cieszy się na rynku niezłą popularnością, oferując żywe tapety w jakości HD, złożone z całego mnóstwa ruchomych elementów. W trakcie zabawy można wybierać rodzaj cząstek (kręgi, kwadraty, gwiazdy, serduszka, kwiatki itd.), a także dostosowywać ich prędkość, ilość oraz kształty. System nawigacji jest bardzo prosty w obsłudze, pozwalając na szybkie ustawienie tapety, jak i na sprawną konfigurację.

Dodaj komentarz