Ładowarka bezprzewodowa do Nexusa – już dostępna w Angli

Nowa ładowarka stworzona przez Google jest dostępna w sprzedaży na rynku angielskim. Cena wynosi prawie trzydzieści pięć funtów, ale dzięki temu urządzeniu zyskujemy dużo większą swobodę.

Ładowarka pojawiła się równocześnie z premierą Nexusa 7 w kolorze białym, o które pisaliśmy w jednym z poprzednich postów. Jeśli mieszkasz w Anglii, czas wysyłki jest bardzo krótki – wynosi od jednego do dwóch dni. Sprzęt korzysta ze standardu Qi (wymawiamy jako czii), który pozwala na ładowanie Nexusa 4, Nexusa 7 (z roku 2013) oraz Nexusa 5. Oczywiście można nią ładować także wszystkie inne urządzenia, które korzystają z systemu Qi. Jak na razie, należą do nich jedynie nowe tablety i smartfony, ale będzie ich z czasem coraz więcej.
Ładowarka nie zbiera odcisków palców, mimo wykończenia na błysk. Jako bonus otrzymujemy do niej oficjalny futerał na Nexusa, co powinno skłonić do zakupu osoby, które nie mogą rozstać się z kablem. Uwagę zwraca ciekawy design urządzenia, z delikatnie zaznaczonym logo Nexusa.

Dodaj komentarz