Lego Bionicle Mask of Creations – bez polotu

Gra Lego Bionicle Mask of Creations jest całkowicie darmowa i pozbawiona reklam, ale dłuższe obcowanie z tą pozycją sprawia, że zaczynamy się zastanawiać, czy nie jest to po prostu produkt uzupełniający do klocków z tej samej serii.
W grze jest aż 74 poziomy, w których musimy wybić mnóstwo wrogów. Możemy atakować dwoma ciosami, a także rozwijać swoją postać. Niestety, ale ten system nie jest dopracowany i nie prezentuje się to tak, jak w grach RPG. Postać po prostu zmienia swój wygląd. Na koniec etapu musisz pokonać bosa, co także nie jest szczególnie wymagającym zadaniem.

Największym minusem gry jest to, że robimy w niej cały czas to samo – atakujemy przeciwników, wskazując ich palcem na ekranie. Lego Bionicle Mask of Creations to gra, która szybko znudzi nawet najmłodszych graczy i nie ratuje jej nawet bardzo dopracowana grafika. Temat gry jest na tyle ciekawy, że aż się prosi o stworzenie bardziej dopracowanej gry. Gdyby producent się przyłożył, powstałby program jeszcze bardziej zachęcający do zakupu jego produktów.

Dodaj komentarz