Lego Star Wars The Complete Saga – znakomita gra na smartfony

Gry na licencjach filmowych prawie zawsze są kiepskie, ale nie dotyczy to nigdy serii Star Wars. W tym roku pojawiła się na smartfonach z Androidem gra Lego Star Wars The Complete Saga, w którą gracze z iPhonami mogą grać już od tamtego roku.

Grę można pobrać jedynie ze sklepu mobilnego Amazonu (co wymaga zainstalowania odpowiedniej aplikacji), za opłatą 8,6 dolara. To dość wysoka kwota, ale współpraca Lego i studia Lukasa sprawia, że otrzymujemy produkt bardzo wysokiej jakości. Gra jest połączeniem platformówki i gry akcji, można grać zarówno samotnie, jak i z kolegą.

Gra była najpierw dostępna na komputerach osobistych, gdzie zrobiła ogromną furorę. Grafika jest bardzo charakterystyczna, gdyż składa się tylko i wyłącznie z klocków lego. Dzięki temu gra wygląda zupełnie inaczej od innych gier i ma niesamowity klimat.

Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, lub lubisz świetnie wykonane gry akcji, polecamy Ci ściągnięcie tej pozycji. Mimo tego, że jest płatna, zapewni znacznie więcej rozrywki niż 10 darmowych gier.

Dodaj komentarz