Lenovo A7010 znienacka pojawił się w Internecie

W jednym ze sklepów internetowych pojawił się nieznany dotychczas smartfon od Lenovo o nazwie kodowej A7010. Z obecnych informacji na jego temat wynika, że będzie to przeciętny mid-range z 5,5-calowym ekranem. Niestety nie znamy obecnie całej specyfikacji sprzętu oraz jego ceny. Oto jak wygląda jego znana specyfikacja.

5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Procesor MediaTek MT6753 wsparty 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą przeznaczymy na swoje dane, wynosić będzie jedynie 8 GB, jednak będziemy mogli ją rozszerzyć dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne A7010 odpowiadać będzie 13 Mpix aparat główny z doświetleniem LED oraz 5 Mpix kamerka przednia. Lenovo zaimplementowało w smartfonie przednie głośniki stereo, skaner linii papilarnych, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, moduł Bluetooth, odbiornik GPS. Za zasilanie odpowiadać będzie spory akumulator o pojemności 3300 mAh. Systemem, na którym stanie smartfon będzie Google Android 5.1 Lollipop.

Dodaj komentarz