Lenovo Tab 3 7- kolejny low-end od Lenovo

Federalna Komisja Łączności (FCC) zarejestrowała nowy tablet od Lenovo- Tab 3 7. Będzie to niskobudżetowy low-end, który oferowany będzie w dwóch wariantach konfiguracyjnych. Oto jak prezentuje się specyfikacja tego low-enda.

7-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Czterordzeniowy procesor MediaTek MT8127 o zegarze na poziomie 1.3 GHZ lub MediaTek MT8321, który montowany będzie w wersji tabletu z 3G. Wsparciem dla procesora będzie jeden GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna w zależności od wersji wynosić będzie 8 lub 16 GB. Oba warianty będziemy mogli rozszerzyć dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie aparat główny o matrycy 2 Mpix oraz kamerka przednia o matrycy 0.3 Mpix. Lenovo zaimplementowało w tablecie moduł sieci bezprzewodowej pracujący w standardzie N, moduł Bluetooth 4.0, port micro USB oraz modem 3G. Za zasilanie w obydwu wariantach odpowiadać będzie akumulator o pojemności 3450 mAh. Preinstalowanym systemem będzie Android 5.1.

Dodaj komentarz