Lenovo Tab A2 A7-20- niskobudżetowy tablet za 315 złotych

Lenovo zamierza wypuścić na rynek swój kolejny niskobudżetowy tablet- Tab A2 A7-20. Obecnie sprzęt zostanie wdrożony na rynek Indyjski, jednak z pewnością tablet pojawi się również w Europie. Jego cena oscyluje w granicach 315 złotych, a specyfikacja prezentuje się następująco.

7-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli z kątami widzenia do 178 stopni. Czterordzeniowy procesor MediaTek o zegarze na poziomie 1.3 GHz. Wsparciem dla procesora będzie jeden GB pamięci operacyjnej RAM DDR3. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie 8 GB z możliwością rozszerzenia do 32 GB dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie aparat główny o matrycy 2 Mpix oraz kamerka dedykowana połączeniom wideo o matrycy 0.3 Mpix. Producent w urządzeniu zaimplementował również moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, Bluetooth, port microUSB z OTG. Niestety w tablecie zabraknie modemu 3G oraz modułu GPS. Całość zasilać będzie akumulator o pojemności 3450 mAh, natomiast preinstalowanym systemem będzie Android 4.4 KitKat.

Dodaj komentarz