Lenovo Vibe Z2 i inne już wkrótce w Polsce

Smartfony firmy Lenovo mają wszystko, by cieszyć się ogromnym powodzeniem na rynku, jednak do tej pory nie mogliśmy ich kupić w Polsce. Zmieni się to przed końcem roku, gdyż chiński gigant zapowiedział wprowadzenie oficjalnej dystrybucji swoich modeli w naszym kraju. Można je kupić między innymi w Czechach i Rumunii, natomiast podczas wdrażania ich na nasz rynek pojawią się jeszcze w Turcji, Grecji, Słowacji, na Węgrzech i w Czechach.

Mimo tego, że smartfony były niedostępne na naszym rynku, wiele osób sprowadzało je z Chin na własną rękę i były bardzo zadowolone z oferty. Szczególnie wyróżnia się Vibe X2, model o bardzo wyraźnej stylistyce i kolorystyce, o typowym rozmiarze 5 cali. Wyposażono go w 2 GB RAM i 32 GB pamięci na dane, co czyni z niego jeden z lepszych modeli na rynku. Bateria ma 2300 mAh.

Można będzie kupić także Lenovo Vibe Z2, który ma ekran 5,5 cala i rozdzielczość 1280 na 720 pikseli. Z przodu znajduje się kamera o rozdzielczości 8 MP, która zapewni doskonałe zdjęcia selfie.

Dodaj komentarz