Lenovo YOGA Home 900- 27-calowy tablet AIO

Lenovo szykuje się do wypuszczenia ogromnego 27-calowego tabletu o wadze 8 kg- Lenovo YOGA Home 900. Tablet plasuje się w nowo powstałym segmencie produktów All-in-One i ma spełniać funkcje komputera do mobilnej rozrywki oraz pracy. Oto jak wygląda specyfikacja tego monstrum.

27-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli o zagęszczeniu jedynie 82 pikseli na cal. Procesor Intel Core i7 piątej generacji oraz opcjonalną kartę graficzną NVIDIA GeForce 940A. Wsparciem dla procesora będzie maksymalnie 8 GB pamięci RAM. Dysk SSD oraz slot na karty SDXC zaoferuje nam maksymalnie 256 GB pamięci wewnętrznej.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie 2 Mpix kamerka przednia. Producent zaimplementował również dwa 2,5 watowe głośniki i 3 porty USB 3.0 oraz wyjście HDMI. Za zasilanie posłuży akumulator, który zapewni jedynie 3 godzinną pracę na jednym cyklu ładowania. Preinstalowany system to Windows 10 z interfejsem AURA 3.0. W zestawie z tabletem otrzymamy bezprzewodową mysz oraz klawiaturę.

Dodaj komentarz