Lets Fold – najlepsza gra o origami

Jeśli jesteś fanem origami, na pewno taka aplikacja, jak Lets Fold nie wzbudzi twojego zainteresowania, a niesłusznie. Pozwala ona na składanie figurek także wtedy, gdy nie masz pod ręką papieru, a dodatek Halloween dostarcza jeszcze większej ilości figurek.

Producent tej gry określa, że to pierwsza pozycja, która umożliwia granie w origami, a rozrywka jest świetna niezależnie od naszego wieku.
Sama gra jest prosta – do dyspozycji masz 50 różnych figurek, pogrupowanych w 7 tematów. Z aktualizacją pojawiły się nowe postaci do złożenia. Dzięki złożeniu kilku figurek otrzymujesz certyfikat, którym możesz pochwalić się wśród przyjaciół. Aplikacja jest pokazana na kilku filmach na stronie YouTube, dlatego możesz się z nią zapoznać przed pobraniem z Google Play.
Świetną opcją jest możliwość wydrukowania tego, co udało Ci się złożyć. Jeśli podoba Ci się taka gra, powinieneś jak najszybciej wejść na stronę Google Play i ją pobrać. Nie zapomnij podzielić się z nami informacjami o tym, jak ci się grało.

Dodaj komentarz