LG dementuje plotki o Snapdragonie 810

Firma LG ma kłopoty związane z procesorem, jaki zastosowała w smartfonie LG G Flex 2. Snapdragon 810 podobno grzeje się. Nie wiadomo, skąd pojawiła się ta informacja, ponieważ smartfon wejdzie do sprzedaży dopiero na koniec stycznia.

Możliwe jest, że za plotki odpowiada firma Samsung, która nie chce użyć tego procesora w następnych modelach swoich smartfonów. Firma LG mówi, że w ich smartfonach, w przeciwieństwie do modeli Samsunga, przegrzewanie się nie występuje.

LG G Flex 2 kosztuje około 2727 złotych, ma ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczość ekranu FullHD. Jego procesor to oczywiście Snadpragon 810 z kartą graficzną Adreno 320. Producent zainstalował w nim 2 GB Ram i pamięć wewnętrzną 16 lub 32 GB. System operacyjny to oczywiście najnowszy Android 5,0, który posiada nakładkę LG. Największą zaletą tego modelu jest niesamowita obudowa. W przypadku poprzedniego modelu regenerowała się ona samoczynnie po niewielkim rozgrzaniu (na przykład po pocieraniu o ubranie), co znacznie zmniejszało ilość rys.

Dodaj komentarz