LG G Watch – już niedługo

Sprzęt typu Android Wear pojawia się coraz częściej na ulicach i witrynach sklepowych. Kolejnym urządzeniem tego typu, które będzie miało premierę, jest zegarek LG G Watch. W sieci można przeczytać już jego pierwsze recenzje.
Prawdopodobna data premiery zegarka firmy LG to czerwiec tego roku. Ma kosztować około 550 złotych. Producent w cenie taniego smartfona zapowiada odczucia klasy premium, dlatego wiele osób czeka na jego premierę.
Prototyp tego zegarka nie ma żadnych przycisków, a podobnie jak Pebble Steel będzie można go zdjąć z paska i założyć na inną opaskę. Wygląda na to, zę będzie można kupić ich kilka rodzajów. Zegarek jest nieco większy niż Gear 2 produkowany przez Samsunga.
Najważniejszą informacją jest to, że zegarek będzie posiadać zupełnie nowy system operacyjny Android Wear, który zapewni lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika niż zwykły Android. Zdjęcia nie potwierdzają eleganckiego charakteru smartwatch, a pasek jest podobny do tych, które można spotkać w najtańszych zegarkach naręcznych.

Kategorie LG

Dodaj komentarz