LG G Watch za 200 euro

LG G Watch, kolejny smartwatch dostępny na rynku, będzie można kupić już od lipca. Znamienne jest to, że używa Android Wear, nowego systemu od Google stworzonego do specjalnie do obsługi urządzeń wearables. Pierwszym krajem, który zaoferuje możliwość kupienia tego urządzenia jest Francja, gdzie koszt wyniesie 199 euro. Spodziewamy się, że cena w innych krajach Europy będzie podobna, natomiast w Wielkiej Brytanii będzie wyrażona w takiej samej ilości funtów.
Oznacza to, że ten model jest w takiej samej cenie co Gear 2, produkowany przez Samsunga. G Watch ma oferować znacznie więcej od urządzenia konkurencji, opartego na autorskim systemie operacyjnym Tizen.
Ekran G Watch ma mieć przekątną 1,65 cala, a na dane będziemy mieli 4 GB. Możliwe jest, że smartwatch w dwóch kolorach będzie pokazany wraz z premierą LG G3, która przyciągnie międzynarodową uwagę. Będzie można go obejrzeć pod koniec maja w Londynie, gdzie producenci zaprezentują możliwości nowego sprzętu. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Kategorie LG

Dodaj komentarz