LG G2 mini jest dostępny w promocji

Wiele modeli smartfonów jest po prostu za dużych dla użytkowników z małymi dłońmi, dlatego pojawiają się ich mniejsze wersje. RTV Euro AGD ostatnio przygotowało promocję na taki właśnie model. Jeśli interesuje Cię LG G2 mini, możesz go kupić w cenie 649 złotych, czyli o 50 złotych taniej, niż do tej pory.

Smartfon nie jest najnowszy, ale mimo to, oferuje bardzo ciekawe opcje. System operacyjny to Android 4,4 KitKat, procesor to Snadpragon 400 1.2 GHz. Na dane użytkownika jest 8 GB miejsca, które można rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Wyświetlacz w tym modelu jest nieco lepszy, niż w wielu podobnych smartfonach – jego rozdzielczość wynosi 960 na 540 pikseli, co jest dobrym wynikiem w porównaniu do przekątnej 4,7 cala.

Smartfon posiada aparat 8 MP, łączy się z siecią LTE i Bluetooth. Kamera z przodu ma 1,3 MP, natomiast z tyłu – 8 MP. Smartfon waży 125 gram i ma baterię o sporej pojemności 2440 mAh. Plusem tego modelu jest kilka różnych obudów do wyboru – dostępne kolory to złoto, czerń, czerwień i biel.

Dodaj komentarz