LG G3 Mini – bez rewelacji

W sieci nie milkną plotki na temat nowego modelu LG G3 Mini. Jego poprzednik miał niewielki (jak na dzisiejsze czasy) ekran 4,7 cala, a wiele osób w tej firmie narzekało, że jest jeszcze za duży. Okazuje się, że nie wszystkie firmy produkujące smartfony są jedynie za zwiększaniem wielkości wyświetlacza w smartfonie, dlatego LG postanowiło go zmniejszyć. Ekran będzie miał 4,5 cala.
Zmniejszeniu zostały poddane także parametry smartfona. LG G3 Mini będzie miał procesor 1,2 GHz quad core, 8 GB pamięci na dane użytkownika, kamerę o rozdzielczości 5 MP i baterię 2100 mAh. Najgorzej wypada bateria, gdyż znacznie zmniejszono jej pojemność, a poprzednik tego modelu miał lepszy aparat. Jak widać, w przypadku większości modeli typu „mini” dokonujemy emocjonalnego zakupu, gdyż wybieramy smartfon przypominający nazwą bardzo drogi model flagowy danej firmy.
Znacznie bardziej opłaca się zakup smartfona z innej serii, gdyż będzie on zarówno tańszy, jak i będzie posiadał lepszą specyfikację od modelu Mini.

Kategorie LG

Dodaj komentarz