LG G4 – informacje o aparacie

LG G4 to długo wyczekiwany model od koreańskiego producenta. Ciągle trwają plotki na temat rozdzielczości aparatów zastosowanych w tym modelu. Z jednej strony, na papierze najlepiej wygląda duża ilość megapikseli, a z drugiej, im jest ich więcej, tym gorzej dla użytkownika (szumy, problemy z wielkością pliku).

Firma LG we wszystkich modelach serii G używała standardowej kamery 13 MP, jednak konkurencja znacznie odbiega od tego standardu i na maleńkiej matrycy upycha nawet 20 MP. Czy LG też użyje większego sensora? Tego dowiemy się 28 kwietnia. Plusem kamery od LG do tej pory była minimalnie wyższa jasność, niż w innych flagowcach, a ten parametr przekłada się bezpośrednio na jakość zdjęć.

W sieci pojawiła się informacja o przedniej kamerze w tym modelu. LG G4 nie zaskoczy raczej użytkowników – kamerka będzie miała standardowe 8 MP. Dzięki temu będzie można robić bardzo dobre selfie. Kamera jest wyposażona w opcję, która do tej pory była stosowana wyłącznie w lustrzankach – jest nią filtr podczerwieni.

Dodaj komentarz