LG G4 Mini – z flagowca została tylko nazwa

Na rynku co jakiś czas pojawiają się smartfony nazwane tak samo, jako modele flagowe, ale z dodanym przydomkiem „mini”. Użytkownik myśli zwykle, że kupuje smartfon ze specyfikacją taką, jak w droższym modelu, ale z mniejszym ekranem. Okazuje się, że często jest inaczej.

LG G4 Mini to model, który ma ekran 5,2 cala (czyli minimalnie mniejszy, od podstawowej wersji). Obudowa kryje takie cuda, jak Qualcomm Snapdragon i 1,5 RAM. Zdjęcia zrobimy aparatami 8 i 5 MP, a na dane mamy zaledwie 8 MP – system operacyjny. Bateria ma niską pojemność 2300 mAh.

LG G4 S wyposażono w najnowszy Android 5.1 Lollipop. Największym minusem tego modelu jest właśnie procesor, pamięć i RAM – widać, że producent poskąpił tego. Obudowa nie jest skórzana, tak jak w większym modelu. Trudno określić jego cenę – jeśli Cię to interesuje, musisz zaczekać na komunikat producenta. Smartfon ma ciekawą stylistykę i nie traci zbyt wiele z elegancji mimo plastikowej obudowy. Informacje na jego temat to przecieki, dlatego wiele może się zmienić.

Dodaj komentarz